Набридло виконувати одні і ті ж операції: збирати дані, звіти з інших файлів, порівнювати прайс-листи постачальників, будувати різного виду діаграми і графіки? Годі робити це вручну! Навчіть комп'ютер виконувати роботу за Вас. У даному відеокурсу наочно показується, як автоматизувати задачі в MS Excel, навіть не володіючи навичками програмування.
Курс розрахований як для новачків, так і для просунутих користувачів, які використовують Excel і бажаючих навчитися розбирати програмний код VBA і самостійно програмувати макроси, що дозволить автоматично виконувати повторювані рутинні дії, заощадить час і підвищить ефективність праці.
Інформація про відеокурсу Назва: Ази автоматизації. Автоматизація роботи і розрахунків в MS Excel.
Рік виходу: 2012-2014
Автор: Д. Бистров / А.с Савенко
Жанр: Навчальний
Тривалість: 11.51.25
Мова: Російська
Ази автоматизації в MS Excel
• Введення. Автоматизація в Excel
Всі приклади, показані у відеоролику, містять не більше 20 рядків програмного коду. Подивіться покрокові відеоуроки і навчитеся самостійно вирішувати деякі з продемонстрованих завдань.
• Урок 1. Запис і запуск макросів
Знайомимося з самим простим, але ефективним інструментом для автоматизації рутинних завдань. У даному уроці розглядається, що таке макроси Excel, де вони використовуються, як їх записувати і запускати, де розташовані кнопки керування макросами в Excel і що таке режим відносних посилань.
• Урок 2. Редагування та копіювання макросів
Макрос записали, але допустили помилку. Що робити? Записувати його заново? Набагато простіше його виправити вручну. На уроці розглядається, як відредагувати або скопіювати раніше записаний макрос.
• Урок 3. Читання і аналіз записаного макросу
В даному уроці розглядається, як навчитися розуміти записаний макрос, як записуються команди в макросі.Розбирається структура коду макросу.
• Урок 4. Об'єкти, методи і властивості макроси Excel
Четвериый урок є ключовим для розуміння структури запису програмного коду макросу: у ньому розповідається, як правильно писати макроси і чому знання всього декількох основних об'єктів дозволить створювати дуже корисні та ефективні програми. На уроці розглядається, що таке об'єкти, методи і властивості, а також показується робота у вікні Immediate. + додається довідкова таблиця основних об'єктів і властивостей.
• Урок 5. Чистка коду макросу
У даному уроці Розглядається покроковий алгоритм, як скоротити обсяг програмного коду макросу в 2-3 рази і зробити його лаконічним і простим для розуміння; а також розглядається конструкція With...End With - її призначення та структура запису. Покроковий алгоритм "чистки" програмного коду: прибираємо "сміття", вчимося робити код коротким, лаконічним, зрозумілим
• Урок 6. Автоматизація заповнення бланка документа (платіжного доручення)
В уроці пишемо нашу першу програму "з нуля", без використання запису макросів. Заповнення бланка документа - одна із стандартних завдань автоматизації і показується. В уроці показується як можна за кілька хвилин реалізувати один з прикладів. Це урок, в якому ми вже не користуємося автоматичною генерацією макросу, а пишемо програмний код самостійно "з нуля" - по суті, це перший крок до справжнього програмування в Excel.
• Урок 7. Змінні
У даному уроці показується важливість використання змінних в коді програми. Вчимося використовувати змінні - це істотно полегшує розуміння написаної програми, та її подальшу модифікацію.
Скріншоти:
• Заняття 1
1-я частина заняття присвячена функцій Excel, друга - програмування на VBA
1. Використання функції Excel - ІНДЕКС ч. 1
2. Використання функції Excel - ІНДЕКС ч. 2
3. Перші кроки у VBA - Запис і редагування макросу на прикладі задачі умовного форматування ч. 1
4. Перші кроки у VBA - Запис і редагування макросу на прикладі задачі умовного форматування ч. 2
5. Перші кроки у VBA - Запис і редагування макросу на прикладі задачі умовного форматування ч. 3
• Заняття 2
Продовжуємо робити перші кроки у VBA і освоювати сучасні функції Excel. У цьому занятті продовжимо «допілівать» програму умовного форматування, при цьому детальніше розберемо вікно Immediate в редакторі Visual Basic, познайомимося з функцією Повідомлення, продовжимо розбиратися з об'єктом Range та її «звичками» :) , і побачимо варіант застосування на практиці вбудованої функції ВПР().
1. Інтерфейс редактора VBA-Вікно Immediate, Функція MsgBox
2. Об'єкт Range
3. Доводимо програму до досконалості
4. Домашнє завдання з VBA
5. Функція VLOOKUP() і MATCH()
• Заняття 3
Всі заняття фактично буде побудований на розборі Домашнього завдання з VBA з другого заняття.
Спочатку Автор докладно розповідає про те, як би він робив це домашнє завдання. Буде розібрано кілька способів. Перші три уроки будуть присвячені реалізації програми через лічильник в осередку Excel.
- У першому уроці Автор докладно розповість про те, як вивчати потрібні елементи програмування за записами макросів за допомогою довідки (help) на прикладі команди «Спеціальна вставка».
- У другому уроці ми подредактируем макрос, і змусимо його виконувати умови поставленої задачі. А також почнемо робити процедуру очищення.
- В третьому уроці ми допилим обидві процедури, щоб вони працювали якісно і зручно.
- У четвертому уроці Автор розповідає про те, як зберігати дані в осередку Excel, а в глобальних змінних. У п'ятому уроці розповідається про імена в Excel і про те, як можна застосовувати імена в програмуванні. Ну і, звичайно, розбираємо дещо нове, і допиливаем наші макроси до досконалості..
1. Вивчення програмування по записаних макросів
2. Редагуємо макрос
3. Вдосконалюємо програму
4. Глобальні змінні ч. 1
5. Глобальні змінні ч. 2
6. Використання імен у програмі Excel і VBA
• Заняття 4
У цьому занятті познайомимося з поняттями «події», «функція», «масив». До цього ми освоювали ази програмування, робили, так би мовити, перші кроки в VBA. З цього моменту починаються практично важливі речі. Знайомимося з поняттям «Функція». Робимо простенькі функції робочого листа Excel, такі ж як в Excel, тільки свої, знайомимося з поняттям масив. Розглянемо простий приклад використання, робимо функцію робочого аркуша з використанням масиву.
1. Події
2. Функції
3. Масиви ч. 1
4. Масиви ч. 2
5. Ще про Масивах і способи передачі даних
• Заняття 5
У цьому занятті розбираємо як зробити інтерполяцію в комірках Excel стандартними функціями і з допомогою VBA. Вчимося робити інтерполяцію стандартними функціями Excel, розглядаємо проблеми та нюанси, які можуть виникнути при ініціалізації даних, що надійшли в функцію, розбираємо проблеми і трюки їх обходу при ініціалізації даних у функції
1. Інтерполяція в Excel і VBA ч. 1
2. Інтерполяція в Excel і VBA ч. 2
3. Інтерполяція в Excel і VBA ч. 3
• Заняття 6
У цьому занятті ми розглянемо дуже важливі поняття для змінних, процедур і функцій - «Область видимості». Для змінних також згадаймо поняття «Час життя». Дполним і систематизуємо наші знання. Тема уроку дуже важлива, цей матеріал ми будемо використовувати в програмуванні постійно.
- У першому уроці розглядаємо все, що стосується області видимості і часу життя змінних.
- У другому уроці розбираємося з областями видимості програм (функцій і процедур)
1. VBA-Області видимості змінних і програм (Змінні)
2. VBA-Області видимості змінних і програм (Функції та процедури)
• Заняття 7
У цьому занятті ми більш докладно почнемо вивчати наявні напрацювання. Розглянемо, як можна з допомогою Excel і API приручити AutoCad, тобто, наприклад, програмно що-небудь намалювати в AutoCad і що-небудь зачитати з AutoCad в Excel. Далі піде основна тема заняття - Excel Scripts або як програмувати в Excel без VBA.
1. Робота з AutoCad через Excel
2. Excel Scripts - Введення. Команди RUN, CLRV, CRV
3. Excel Scripts - Детально розбираємо функцію ADR()
4. Excel Scripts - Команда CYF - цикл в Excel
5. Практичний приклад автоматизації розрахунків через Excel Scripts ч. 1
6. Практичний приклад автоматизації розрахунків через Excel Scripts ч. 2
• Прийоми і поради
1. Як у ранніх верстях Excel створювати користувальницькі типи діаграм
2. Приклад використання подій для захисту робочої книги Excel
3. Розрахунок геометричних характеристик простих перерізів в Excel
4. Регенерація екрану або Графічні гальма старих програм в Windows 7 / 8
• Візуалізація
Імітація коливань математичного маятника в Excel + файл Excel з цією програмою
ФайлФормат: MP4
Якість: PCRec
Відео: MPEG-4, 1648x1052 - 1024x768, ~1206 kbps, 25 fps
Аудіо: AAC, 44.1 kHz, 2 ch, ~192 kbps
Доп. матеріали: присутні (шаблони, приклади, готові макроси)
Розмір: 5,88 GB
Скачати Ази автоматизації. Автоматизація роботи і розрахунків в MS Excel. Навчальний відеокурс (2012-2014)